Impregnacja munduru polowego i butów ze skóry. Jaki środek najlepszy i profesjonalny???

Impregnacja munduru polowego i butów ze skóry. Jaki środek najlepszy i profesjonalny???

#1
Witam Szanownych Forumowiczów 😀

Bardzo pilnie potrzebuję rady od zorientowanych w temacie i od razu z góry dziękuję 😀

Potrzebuję bardzo dobrze zabezpieczyć mundur polowy (oryginalny WZ 2019 - 124 P/MON) przed deszczem, ulewami, śniegiem, aby nie przemakał przynajmniej przez dłuższą chwilę przebywania w takich warunkach. Jednak zależy mi na tym, żeby był to środek profesjonalny i wyjątkowo skuteczny lub po prostu wyjątkowo skuteczny, jeżeli nie profesjonalny. Zależy mi również na tym, aby w pierwszej kolejności rozważyć użycia środka w spreju i z zewnątrz, a w następnej kolejności środka w którym zanurza się cały mundur. No chyba, że ten drugi bije "na łeb, na szyję" ten pierwszy.

To samo dotyczy również butów PROTEKTOR - Grom 01 - 228742

W Internecie jest chaos - jeden wielki, a firmy prześcigają się w produktach. Nie mogę nigdzie znaleźć rzetelnej informacji, a jak mam wydać pieniądze, to chcę wiedzieć, że to dobra i skuteczna inwestycja.

Myślę, że PRAKTYCY pomogą najlepiej 😀

Dziękuje i pozdrawiam 😀
Grzegorz