Aplikacja mobilna do forum

Aplikacja mobilna do forum

#1
Drodzy Forumowicze!

Miło mi poinformować, że forum wzbogaciło się o swoje logo oraz prototyp aplikacji na telefon. Bardzo możliwie, że wchodząc na forum przez przeglądarkę na telefonie widzieliście już zapytanie o możliwość instalacji aplikacji, które odruchowo mogliście odrzucić. Na szczęście można ten proces przeprowadzić samodzielnie - na załączonych obrazkach pokazałem, jak wygląda to okno, oraz jak zainstalować aplikację ręcznie. A warto, bo korzystanie z forum za pomocą aplikacji jest szybsze i bardziej przyjemne. To pierwsza wersja, więc widzę już pewne niedociągnięcia, które będę poprawiał, ale czekam też na Wasze uwagi.

Jeżeli używacie systemu Android, to polecam zainstalować wcześniej przeglądarkę zapewniającą większą prywatność, czyli Brave (https://play.google.com/store/apps/deta ... ve.browser) dla osób mniej technicznych, albo Firefox (https://play.google.com/store/apps/deta ... la.firefox) z dodatkiem uBlock Origin (https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a ... ck-origin/). W przypadku iPhonów pozostaje tylko Firefox.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Aplikacja mobilna do forum

#3
Dodam, że do sprawdzenia, czy są nowe posty, wystarczy w aplikacji przejechać palcem od góry w dół. Pojawi się ikona jak na załączonym obrazku. Nie trzeba w ogóle wpisywać adresu forum.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Aplikacja mobilna do forum

#4
Witam.
Panie Grzegorzu bez problemów. Otworzyłem najpierw w przeglądarce, otworzyła się wersja mobilna i następnie zainstalowałem wg podpowiedzi aplikację, działa.

Aplikacja mobilna do forum

#5
Panie Marku, dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że wszystko działa. Cały czas dopracowuję aplikację, więc chętnie przyjmę uwagi.