Wojsko rwkl

wojsko rwkl

#1
witam mam pytanie czy z zapaleniem jelita grubego prawdopodobnie wzjg(choroba przewlekła) przejdę komisje lekarską na zawodowego żołnierza ? i czy komisja lekarska ma dostęp do mojej dokumentacji medycznej? patrzyłem w tych chorobach pdf i jest Z ale czy przyznawać sie ze coś takiego posiadam czy mówić ze zdrowy?

wojsko rwkl

#2
Ludzie o co Wy pytacie, oszukać czy nie? A nie pomyślałeś, że służba wojskowa może pogłębić Twoją chorobę? Co ważniejsze zdrowie czy armia?

wojsko rwkl

#3
Witam . Mam problem czy ktoś może mi pomóc ? . Miesiąc temu miałem komisję rwkl . Pani na komisji rozebrała mnie do zera . Obok był Pan który rozbierał ale tylko górę . Czyli dwa standardy .no ale ok . Pani znalazła mi żylaka. Skierowała mnie do chirurga naczyniowego , którego nie było później stwierdziła że orzekną sami albo mnie wezwą. Dołączyłem od razu opis z doplera. Wezwali mnie miesiąc później do chirurga . On opisał to że mały żylak nie wymaga zabiegu. Czyli wszystko ok . Dodam że jestem z 4 grupy były żołnierz emeryt. No i już myślałem że będzie wszystko ok a tu dowiaduje się że chcą dosłać jakąś dokumentację medyczną. Bo pismami jeszcze nie mam ale już wiem . Czy tu ktoś chce mnie uwalić na siłę czy jak bo już nie rozumiem . Jaka dokumentację mogą chcieć . Od rodzinnego czy jakiś zabiegów bo też miałem robione kiedyś przepukliny pachwinowe ?? Proszę o pomoc .o co im może chodzić
cron