Sklep internetowy wojsko.com.pl

#1
Witam
Chciałbym polecić wszystkim sklep internetowy www.Wojsko.com.pl ze względu na duży zasób towarów wojskowych dla hobbystów, a także do strzelanek ASG można tam kupić praktycznie całe umundurowanie począwszy od butów, aż po czapki, hełmy czy kominiarki. Do tego nie jest to tylko sklep internetowy, a także stacjonarny market! Market Bastion mieści się w Kołobrzegu przy ul. Koszalińskiej 2/11 gdzie można wszystkie towary z internetowego sklepu sprawdzić i "pomacać" w markecie stacjonarnym. Na wczasach bardzo często jeździmy tam z żoną i dziećmi, które bardzo namawiają strachliwą mamę na przejażdżki czołgiem :)
Gorąco polecam i pozdrawiam obsługę ! :)
Opinia wojsko.com.pl jest jak najbardziej godna polecenia!

Sklep internetowy wojsko.com.pl

#2
Kto jest zainteresowany profesjonalnym sklepem z artykułami mundurowymi, wojskowymi i nie tylko, a mieszka w Warszawie polecałbym sklep mundurowy przy Alejach Niepodległości :

https://mapa.targeo.pl/sklep-mundurowy- ... klep/adres.

Sklep wysyła też towary.
Co ważne sklep posiada także pracownię mundurową, która szyje , dopasowuje mundury wg. norm i technologii jakości mundurów będących aktualnie na wyposażeniu WP . Są całkowicie zgodne z przepisami ubiorczymi WP.
Oficerowie mogą zamówić także komplet umundurowania wieczorowego ( ubioru wieczorowego) obszyty , z dystynkcjami, dodatkami ( buty , kamizelka , koszula , muszka, skarpety, spinki, sznur oficerski, kordzik) oraz z kompletem baretek odznaczeń. Wybór materiału najlepszej jakości. Polecam wełnę granatową, wojskową, jest niezwykle elegancka.
Marek Mozets
cron