Infiltracja polskich granic

Jestem po lekturze wspomnień Mariana Zacharskiego. Generał wspomina spotkanie w trakcie transportu do więzienia z pilotami, którzy odkupowali swoje winy z cywila (przemyt narkotyków itp.) służąc CIA. Jeden z nich wspominał swojego kolegę, który rzekomo miał dokonywać lotów na niskiej wysokości dostarczając kserokopiarki, czy też maszyny drukarskie dla "Solidarności", inny znowu miał latać z dostawami dla ukraińskiej organizacji "Tryzub". Czy wiadomo coś kolega na ten temat? Osobiście spotkałem się opisem lotu SR-71 w roku 1981(albo 80) wzdłuż granicy Polsko-NRD-owskiej, na spotkanie, którego wyruszyły MIG-25 z Brzegu. (pisał o tym chyba Gotowała w którejś z książek). Czy nasze lotnictwo miało jakiś kontakt bojowy z samolotami rozpoznawczymi NATO zakończony ostrzelaniem/zestrzeleniem ?

Re: Infiltracja polskich granic

Tutaj również widzę zjawisko, z którym niedawno zetknąłem się na forum poświęconym innej tematyce. Rejestruje się nowy użytkownik, w krótkim czasie w dowolnie wybranych tematach pisze trzy krótkie posty o niczym, a następnie znika.
Jest to chyba jakaś nowa wyrafinowana forma spamerstwa. Czemuś to służy, ale jeszcze nie zrozumiałem czemu. Może ktoś potrafi wyjaśnić?