Korekcja laserowa wzroku

Witam , chciałbym zostać żołnierzem zawodowym , ale posiadam wadę wzroku -1.5 na jednym i -3.5 na drugim.
Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy dopuszczalne jest wykonanie korekcji laserowej.
Czytając dzienniki ustaw znalazłem
U kandydatów na pilotów samolotów naddźwiękowych jest wymagana pełna ostrość
wzroku. U skoczków spadochronowych minimalna ostrość wzroku powinna wynosić 0,5
bez korekcji okularowej.
U pilotów, personelu pokładowego i naziemnego dopuszczalna jest laserowa chirurgia
refrakcyjna po spełnieniu poniższych warunków: wiek powyżej 21 lat, zabieg wykonany
przynajmniej 6 miesięcy przed badaniem orzeczniczym, wada refrakcji przed zabiegiem
laserowym do 3 dioptrii sferycznych lub cylindrycznych, stabilna wada po zabiegu (wahania
do 0,5 dioptrii), brak zmian rogówki widocznych w biomikroskopie, prawidłowy test
kontrastu i test olśnienia. U kandydatów zabiegi refrakcyjne nie są dopuszczalne.
Dopuszcza się korekcję miękkimi soczewkami kontaktowymi jednodniowymi u pilotów,
personelu pokładowego i naziemnego pod warunkiem prawidłowej tolerancji i adaptacji po
miesięcznym okresie ich stosowania. U kandydatów na pilotów samolotów
naddźwiękowych korekcja soczewkami kontaktowymi nie jest dopuszczalna.
pkt 2. Skoczkowie spadochronowi nie mogą posługiwać się szkłami korekcyjnymi i przy
ostrości wzroku poniżej 0,5 należy kwalifikować jako niezdolnych.

Niestety nie jestem wstanie znaleźć takich informacji odnośnie wojsk lądowych stąd moje pytanie
Pozdrawiam