Orzeczenie psychologiczne wydane przez osobę nieobiektywną - porada prawna

orzeczenie psychologiczne wydane przez osobę nieobiektywną - porada prawna

#1
Witam
kilka dni temu miałem przeprowadzone badania psychologiczne do czynnej służby wojskowej.
Niestety gdy tylko ujrzałem panią "psycholog" wiedziałem że będą problemy 🙁 kilka lat temu miałem spór z tą osobą, chodzi o pobicie mnie i moich bliskich. Sprawa była na policji, ale niestety została umorzona. Jak możecie się spodziewać dostałem negatywne orzeczenie od którego się oczywiście się odwołałem. Jutro idę rozmawiać z komendantem do mojego wku w tej sprawie. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? Jestem gotów jechać kilkaset km do innego miasta na badania, ale nie zamierzam tak tej sprawy zostawić. Czy mogę wnioskować o unieważnienie orzeczenia przedstawiając komendantowi całą sytuację wraz z teczką dokumentów z obdukcji i policji obciążających owego psychologa ? Wycieczka na badania do głównego wku jest dla mnie ostatecznością, chcę aby badanie zostało powtórzone na miejscu przez inną osobę. Czy mam jakiekolwiek szanse żeby sprawa zakończyła się na moją korzyść ? Jestem zdeterminowany i gotowy wytoczyć proces w sądzie administracyjnym.
pozdrawiam
cron