Przywitaj się!

Przywitaj się!

#11
Witam. Jestem Wojtek Były żołnierz zawodowy oraz weteran z Afganistanu. Obecnie ciągnie mnie do powrotu jednak do żandarmerii wojskowej. Mam nadzieję, że poznam odpowiedzi na moje pytania w waszym towarzystwie

Przywitaj się!

#12
Witam.Fajnie że takie forum istnieje.Służyłem 1969-1970 w 51 pułku,kompania łączności,wozy dowodzenia R2.

Przywitaj się!

#13
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem.
Ile czasu musi minąć, zanim post upubliczniony?

Przywitaj się!

#14
Witamy! Jak widzisz szybko Twój post został zaakceptowany 😀

Przywitaj się!

#15
Witam i dziękuję za przyjęcie do grupy. Odbywałem zasadniczą służbę wojskową w 7 Łużyckiej Dywizji Desantowej i interesują mnie wszystkie sprawy związane z tym związkiem taktycznym. Pozdrawiam!

Przywitaj się!

#16
Witam, kompletnie nie pasuję do tego forum, ponieważ jestem kobietą w wieku babcinym. Ale jako osoba cywilna jestem bardzo zainteresowana wpływem służb wojskowych na życie nasze, czyli ludności cywilnej.

Pozdrawiam

Przywitaj się!

#17
Witam wszystkich - interesuje mnie temat sprzętu militarnego i strategia bitewna.

Przywitaj się!

#18
Witam wszystkich! Niedługo zaczynam służbę wojskową i chciałem sprawdzić forum z tego powodu. Mam nadzieje też poznać się z użytkownikami tutaj i podzielić się tym co mogę!

Przywitaj się!

#19
Pozdrawiam szacowne grono "militarnych". Jeśli jest ktoś z JW 3330 Kostrzyń to pozdrawiam szczególnie.

Przywitaj się!

#20
Dzień dobry!
Szukam osób, które służyły w JW 2284 w latach 1988-1990 w Smołdzinie, chciałabym zrobić niespodziankę tacie, który odbywał wówczas służbę i chętnie powspomina ze znajomymi dawne czasy 😀
cron