ŻW

ŻW

#1
Witam,
Jestem nowy na Forum i z góry przepraszam jeżeli mój temat, który za chwila mam zamiar poruszyć przewinął się już gdzieś na tym forum czy podobnym do tego. Szukałem jakiś czas ale nie mogę znaleźć konkretnych informacji, a nie ukrywam że troszeczkę zależy mi na czasie więc postanowiłem zasięgnąć poradą pisząc ten post.
Mianowicie moje pytanie dotyczy samego procesu rekrutacji do Żandarmerii Wojskowej, nie tyle procesu rekrutacji a złożenia odpowiednich wniosków w odpowiednie miejsce. Niby na ogół sprawa prosta ale po głębszej analizie tego tematu znalazłem kilka spraw które nie dają mi spokoju, a poza tym nie chce składać dokumentów, które za chwile mi odeślą bo coś zrobiłem źle. Do sedna. Jestem po 4 miesięcznej szkółce przygotowawczej do NSR i teraz chciałbym złożyć dokumenty do Żandarmerii Wojskowej. Chce złożyć te dokumenty do Komendy Głównej Żandarmerii w Warszawie, lecz tutaj pojawia się problem co i jak złożyć. Na stronie Żandarmerii jest napisane że żołnierze rezerwy składają dokumenty przez WKU, w WKU mówią że to dopiero w późniejszym etapie rekrutacji a teraz muszę wysłać jakieś wnioski do ŻW w Warszawie. Na stronie ŻW jest do pobrania Ankieta i Wniosek do odpowiedniego Komendanta. Moje pytanie dotyczy czy muszę wypełnić Ankiete i Wniosek czy samą ankiete, a może sam wniosek. Czy wysyłam z tym swoje CV, jakieś zdjęcia jak to jest w przypadku BORU? Ten wniosek muszę skierować do odpowiedniego komendanta. Mam po prostu napisać "Komendant Główny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie" czy może do gen. bryg. Tomasza POŁUCHA?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i jeszcze raz przeprzaszam jeżeli zaśmiecam forum powstałymi już tematami.
Pozdrawiam.

Re: ŻW

#2
Na stronie głównej ŻW masz w sekcji kontakt oddział kadr ŻW. Tam powinieneś kierować pytania. Oni zajmują się naborem do ŻW. Tam uzyskasz dalsze info co do rzeczy bądź co bądź najważniejszej jeśli jesteś zainteresowany służbą a mianowicie wakujących etatów.
cron