Urządzenie do strzelań sylwetkowych PD6 z czasów mjr.Zapędzkiego

Uprzejma prośba.
Panie i Panowie strzelcy. Kończę pisać pozycję , w której również jest zawarte kilkadziesiąt lat zajmowania się strzelectwem sportowym .
Jako zawodnik strzelałem pistolet szybkostrzelny. Nigdy mi nie wpadło do głowy by robić zdjęcia na strzelnicy.
A teraz nie mam materiału do ilustaracji tej właśnie konkurencji. Dwa dni przeszukuję zasoby internetu i bez powodzenia.
Aktualne urządzenia do strzelań łatwo znalazłem . Czyli tarcze okrągłe w liczbie 5 w szeregu.
Ale ja piszę o historycznych strzelaniach , jakie strzelał mistrz olimpijski Zapędzki . Jeszcze żyje ten wspaniały sportowiec.
To było urządzenie prod. NRD zasilane 380v 3 faz.
Posiadało pięć sylwetek w kształcie postaci ludzkiej stojącej wys. 160 cm . Tarcza czarna z prostokątną głową.
Nieco później głowa przybrała kształt rombu a potem były "obłe" popiersia i owalne tarcze.
Szukam widoku takiej strzelnicy z rozwiniętymi tarczami sylwetkowymi.
Nie wiem dlaczego wszystkie takie zdjęcia zostały usunięte z chmury internetowej. Przecież to dziesięciolecia historii strzelectwa.
Na portalach największych klubów jak: Flota Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Wrocław, Wawel Kraków , Legia nie ma nic dosłownie. W encyklopedii także nie ma.
Pomoc dajcie mi rodacy - historycy, sportowcy, strzelcy.
Marek Mozets, były zawodnik PD6 WKS Olsztyn, instruktor SS, sędzia SS
Marek Mozets