Propozycja: "bank" ciekawych stron

Tutaj możesz dzielić się linkami i recenzjami, a także napisać coś o swoim serwisie lub jakimkolwiek innym miejscu w Internecie, które współtworzysz

Propozycja: "bank" ciekawych stron

Postautor: Roland Waszkowiak » 20 sie 2004, 16:42

Czołem!
W dyskusjach na forum podajecie wiele adresów ciekawych stron o tematyce millitarnej. Proponuję wspólne sporządzenie na łamach forum spisu adresów wartościowych stron internetowych dotyczących poruszanej tu tematyki. Chciałbym poznać wasze opinie i uwagi dotyczące mojej propozycji(czy jest to potrzebne, w jakiej formie to widzicie, zalety, zagrożenia itp). Oczywiście ważne jest również zdanie naszego redaktora naczelnego.
W związku z podjętym tematem mam kilka uwag i propozycji:

1. Czy sporządzić wykazy stron tematycznie ? (niektóre strony zawierają informacje dotyczące różnych bloków tematycznych np: lotnictwo, wojska lądowe, marynarka wojenna);
2. Proponuję jeden adres na post;
3. Proponuję przy adresie strony, krótką informację dotyczącą tematyki i języka (- ków) wyswietlania itp;
4. Moze zaistnieć problem z powtarzaniem się adresów, co będzie wymagało szczegółowego sprawdzania wcześniejszych postów;
Roland Waszkowiak

Informacja

Ten wątek ma 45 odpowiedzi

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć wszystkie posty w tym wątku.

Zarejestruj się lub Zaloguj się

Wróć do Nasze recenzje i linki