DO WOJSKA? JAK ? PROSZĘ O ODP.

Tutaj trafiają wszystkie tematy utworzone przez nowo zarejestrowanych użytkowników. Pozostali użytkownicy mogą pisać do wszystkich innych działów.

DO WOJSKA? JAK ? PROSZĘ O ODP.

Postautor: kowal69069 » 26 lut 2019, 00:11

Witam,
Na wstępnie chciałbym powiedzieć, że jestem uczniem 3 klasy Liceum. Cztery dni temu skończyłem 19 lat, w tym roku matura a przedemną ważny wybór. Od 12 lat trenuję,jestem aktywnym zawodnikiem sportów walki min. jestem mistrzem Polski, medalistą ME, PŚ itd. w taekwondo oraz od niedawno w mma. Chciałbym iść do wojska bo mega mnie jara poprostu atmosfera jaka tam jest, braterstwo, strzelanie , taktyka itp itd.. Na komisji wojskowej dostałem kat. A
Chciałbym spytać, czy opłaca się iść do wojska pod kątem zarobków i ogólnie dalszej stabilizacji w życiu, oraz czy da się to połączyć z treningami, ponieważ poważnie rozważam dalszą kontynuację kariery sportowej.
Czy wojsko nie będzie mi "zawadzać" w dalszym rozwoju kariery? Moje ambicję są naprawdę duże,nie chcę być szeregowym czy coś, chcę być czynnym zawodowym żołnierzem z możliwością rozwoju.
Nie wiem jak się do tego zabrać, prosiłbym o wskazówki :) Dodam tylko iż rozmyślałem nad studiami oficerskimi np. WAT ale niestety u mnie fizyka leży matma jest to poziom podstawowy... Język angielski luz ale ścisłe leżą.
Pozdrawiam i liczę na wskazówki :)
kowal69069

Wróć do Tematy nowych użytkowników