e-Terroryzm.pl | Biuletyn Centrum Studiów nad Terroryzmem

Tutaj możesz dzielić się linkami i recenzjami, a także napisać coś o swoim serwisie lub jakimkolwiek innym miejscu w Internecie, które współtworzysz

e-Terroryzm.pl | Biuletyn Centrum Studiów nad Terroryzmem

Postautor: narvego » 23 sty 2012, 22:33

Czołem,

Mam przyjemność zaprezentować Wam na forum internetowy biuletyn, wydawany przez Centrum Studiów nad Terroryzmem. Jak jego nazwa już wskazuje, głównym tematem jest terroryzm, ale także i ogólne wyzwania bezpieczeństwa (bezpieczeństwo publiczne, ochrona infrastruktury krytycznej, ochrona informacji niejawnych itp.). Publikacja liczy 14 stron, i jest dostępna do pobrania w PDF pod adresem:

e-terroryzm.pl

W imieniu zespołu redakcyjnego proszę o krytyczne, acz życzliwe uwagi, które pomogą doskonalić merytoryczny kształt biuletynu. Doskonaląc formułę pisma redakcja w przyszłości stworzy dział własnych krótkich analiz i ocen, tak potrzebnych instytucjom i specjalistom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo kraju.

Pozwalam sobie zamieścić tą informację ze względu na jak sądzę zainteresowanie społeczności naszego forum tematyką terroryzmu. Jeśli w jakiś sposób mój post łamie regulamin tego Forum, to przepraszam za tą sytuację i oczywiście proszę wtedy o jego zignorowanie/usunięcie.

Z pozdrowieniem,
narvego
narvego

Informacja

Ten wątek ma 13 odpowiedzi

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć wszystkie posty w tym wątku.

Zarejestruj się lub Zaloguj się

Wróć do Nasze recenzje i linki