Ogłoszenie: możecie już umieszczać swoje pliki

Postautor: Grzegorz Prasał » 02 paź 2005, 20:38

Uruchomiłem na razie najprostszą jak się da platformę dla użytkowników. Będzie ona rozbudowywana kroczek po kroczku. Dzięki niej możecie natychmiastowo umieszczać swoje pliki w dziale "Opinie", służy do tego specjalny formularz. Przyda się to wiele razy, gdy chcecie umieścić gdzieś swoje załączniki, skąd inni mogliby je pobrać. Przyda się także z myślą o strukturach WP. Można umieszczać pliki do 1 MB objętości, choć apeluję o możliwe zmniejszanie ich rozmiaru przed publikacją.

Jak to działa?

1) Wysyłacie e-maila do mnie z nazwą swojego konta, które podawaliście w czasie rejestracji. Ja nadaję wam prawa dostępu do umieszczania plików na serwerze.

2) Wchodzicie do panelu i wybieracie plik ze swojego dysku. Dodatkowo podajecie tytuł i opis, jaki ma się pojawić w dziale "Opinie":
http://www.serwis-militarny.net/opinie/form.php

3) Po kliknięciu na przycisk "Wgraj plik" możecie zobaczyć, że plik jest dostępny dla innych użytkowników:
http://www.serwis-militarny.net/opinie/. No i wtedy można np. powiadomić o tym innych na forum.
Grzegorz Prasał
Administrator

Postautor: Grzegorz Prasał » 04 wrz 2006, 19:54

Zostały dodane 2 bardzo pomocne opcje:
- możliwość zamiany pliku na bardziej aktualną wersję
- możliwość edycji opisu danego pliku

Jak wejdziecie do "Zasobów forum" (http://www.serwis-militarny.net/opinie/index.php), to przy SWOICH plikach (oczywiście musicie być zalogowani) zobaczycie nowe czerwone przyciski. To jest właśnie to.

Jeśli będzie zgłoszona taka potrzeba, dodam również w wolnym czasie opcję kasowania plików.
Grzegorz Prasał
Administrator

Postautor: Grzegorz Prasał » 13 lut 2007, 19:24

Od teraz możecie dodatkowo usuwać swoje pliki.
Grzegorz Prasał
Administrator

Postautor: Krzysztof Puchala » 13 lut 2007, 20:00

Cześć Grzegorz !

Dzięki za informację o nowych możliwościach platformy i pracę przy jej doskonaleniu.
Możliwość usuwania plików - to może być dośc przydatna funkcja.
Pozdrawiam.
K. P.
Krzysztof Puchala
Ekspert

Postautor: Grzegorz Prasał » 25 mar 2009, 12:33

Uprzejma prośba o nie umieszczanie polskich liter w nazwach plików. Ostatnio wykryłem błąd polegający na tym, że jeśli w nazwie pliku były polskie znaki, to plik nie otwierał się.
Grzegorz Prasał
Administrator

Wróć do Sprawy użytkowników PFW i Serwis-militarny.net