Powrót

Jak już wiesz, dostęp do części działów Profesjonalnego Forum Wojskowego, jest płatny. Jednak zakup abonamentu jest tylko jednym z wielu sposobów, w jaki możesz wesprzeć PFW, ponieważ istnieje szereg innych działań, które premiowane są bezpłatnym dostępem do tego forum.

Najprostszą tego typu aktywnością jest po prostu pisanie merytorycznych, dłuższych postów, gdyż nagradzamy aktywność. Masz ku temu sposobność, gdyż dajemy Ci pełny dostęp do następujących działów: Tematy dyskusyjne (tu i tu), Nasze recenzje i linki oraz Sprawy organizacyjne PFW.... Możesz również tworzyć nowe tematy we wszystkich działach - nawet tych, które są zamknięte.

Pamiętaj przy tym, że jeśli wolisz pisać pod pseudonimem, pierwszych Twoich 5 postów będzie musiało być zaakceptowane przez moderatorów, zamiast pojawić się od razu na forum, co stałoby się, gdybyś pisał używając imienia i nazwiska. Na szczęście działania moderatorów są szybkie i na akceptację nie trzeba czekać długo.

Dodatkową premią związaną z pisaniem jest dostęp do forum specjalnego, będącego miejscem do prywatnej wymiany materiałów, który to dział jest widoczny tylko dla wybranych osób. Dostępem nagradzane są osoby wykazujące się szczególnie wartościową aktywnością.

Jeśli jesteś redaktorem lub właścicielem innego serwisu, możesz uzyskać dostęp poprzez promocję PFW w swoim serwisie. Wystarczy zamieszczenie linku do Serwis-militarny.net. Jeśli jednak nie jesteś redaktorem, ten sposób jest nadal dla Ciebie, ponieważ możesz np. zamieścić adres PFW w swojej stopce lub profilu na innych forach o tematyce militarnej. Jeśli natomiast jesteś redaktorem ogólnej Wikipedii, możesz zamieścić link do PFW w Przypisach lub Linkach zewnętrznych, jeśli uznasz, że na tym forum są cenne informacje powiązane z danym hasłem lub pomocne w jego edycji.

Powrót